Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Soffor / Soffa/dagbädd 10697433



*

nr 1069 7433


Soffa/dagbädd

Ekornes, 1960-tal, längd: 162-193


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 19:09:12



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar ekornes gästsäng gästsängar soffa soffor säng sängar
  • 6756 Bänk
    Rotting. Längd: 195 cm. Djup: 40 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:55
  • 6748 Kökssoffa
    pinnmodell, omkring 1900. Längd: 152 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:27
  • 6475 Soffa
    Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas. Längd:..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:13
  • 6677 Soffa
    IKEA, "Kingstone", rotting, löstagbara tetilklädda..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:42
  • 6462 Soffa
    Illum Wikkelsö för A. Mikael Laursen & Søn, Århus,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:39
  • 6404 Soffa
    Soffa, 3-sits, löstagabara dunplymåer. Längd: 218 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:59




Ladda ner broschyr